Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
26 серпня 2016

Веселі канікули з Богом і в нашій парафії

У святопетрівській парафії міста Тернопіль, від понеділка 22 серпня відбуваються перші в історії парафії, Веселі канікули з Богом для дітей шкільного віку. Проводиться це дійство з благословення місцевого пароха о. Івана Пєхоти ЧБМ, а темою його є, діла милосердя для тіла і душі.

Програма канікул починається вже о 10.00 зранку святою Літургією на яку приходять діти до храму, часто з батьками. Під час Служби Божої ведеться розважання про діла милосердя і про те, як ми сьогодні повиннні втілювати їх у життя. Священик що веде розважання наголошує що милосерним може бути лише той, хто досвідчив Божого милосердя, хто прийнявши від Бога дар милосердя зрозумів, що ним треба обов`язково поділитись, бо якщо дар затримається для себе то припиниться естафета обдарування і світ стане сумним.

Опісля Літургії при храмі і монастирі відбуваються чисельні банси, ігри, заняття у яких діти вчаться діяти разом, чинити добро іншим, спільно трапезувати, радіти і співати.

Ведучими є місцеві аніматори, семінаристи, молодь парафії та священики. Усіх дітей на цей захід приходить біля 170 осіб, не рахуючи батьків. Активний відпочинок діти завершують о 16.00 і тоді розходяться до своїх домівок.

 

Повідомив о. Юстиніан Городечний ЧБМ