Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
09 квітня 2017

Реколекції та Соборування у францисканській парафії м. Золочева

У період з 31.03 до 2.04.17 у церкві Чесного Хреста ГНІХ, що при Золочівському  монастирі  Чесного Хреста Св. Дам`яна (УГКЦ) проводив реколекції отець Лонгін Кольочек - еґзорцист Мукачівської Греко-католицької Єпархії. Упродовж  цих днів віднови духа, кожний вірний парафії мав можливість почути Боже Слово про родинне життя, обов'язки християнина.

Кожен мав також нагоду скористати і з духовної розмови з отцем – реколектантом, приступити до Святої Тайни Сповіді та Євхаристії. Молитви у різноманітних наміреннях, Святі Таїнства, Боже Слово, чудова атмосфера сприяли глибокій духовній віднові кожного присутнього, адже недарма реколекції порівнюють з переораним грунтом,  щоб на ньому ті «рослини», яких людина хоче позбутися, – вимерли, а, натомість, засіяти туди ті, що потрібно, а через нове насіння ми стали здатними прорости і заглибитися у те, що найбільше потрібно.

Щиро дякуємо отцеві за кожне промовлене до нас слово!

В рамках реколекцій відбулась теж Свята Тайна Соборування у якій взяло участь 7 священиків та вірні які просили Бога про благодать зцілення від своїх недуг. Дякуємо Богові за цей благодатний час.

Повідомила Людмила Бохна