Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
08 травня 2017

До урочистого Святого Причастя в нашій парафії приступило 15 дітей.

В  неділю 7 травня о 12.00 в Церкві Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста ГНІХ, мала місце визначна подія, 15 дітей приступили до Урочистого Святого Причастя. Подію євхаристійного єднання дітей попередило ретельне приготування, адже напротязі цілого року діти приходили на катехизу, яку проводив бр. Еміліан Семенишин ЧБМ.

На передодні свята, діти приступили до Святої Сповіді, самих дітей сповідь слухав о. Мойсей, натомість батьків та родичів сповідали оо. Віанней та Юстиніан.

Цікавим був і факт складання іспитів дітьми на завершення катехетичного, навчального року. Егзамен ретельно приготовив бр. Еміліан а крім нього слухав дітей о. Юстиніан. Треба визнати що діти трепетно переживали іспит, тому і добре його усі склали.

На окрему увагу заслуговує о. Мойсей, адміністратор храму, який чудово приготував храм для діток а також Словом Божим заохотив їх достойно пережити своє єднання з Ісусом Христом у Святій Тайні Євхаристії.

Перед початком Святої Літургії діти відреклися Сатани і урочисто виразили свою віру в Ісуса Христа – Господа! Свої подяки керували Богові, батькам, священикам які приготовляли їх до Урочистого Святого Причастя.

Один хлопчик видав такий от приблизно віршик: а ви отче учіть нас катехизму радо, щоб ми із друзями стали священиками, Богові на славу!

Повідомив о. Юстиніан О. Городечний ЧБМ