Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
14 липня 2011

Три дні розкошування в монастирі

Деякі з юнаків забажали прожити три дні в монастирі. Бог їм дав таку нагоду від 13 до 15 липня. Зголосилось 15 юнаків. Порядок життя в монастирі для них був майже такий як для усіх ченців, з деякими однак вийнятками.

День починався від 5.30, хлопці вставши і вмившись мали за завдання подолати кілька кілометрів бігом а відтак зайнятись руханкою. О 6.00 утреня, потім Служба Божа. На сніданку хлопці трохи ожили і взялись до праці: годування птахів, прибирання, кухонні роботи тощо. Перед обідом монастирський графік зобовязав до молитви а по обіді до дальших праць. Оскільки була висока тепмература то треба було хлопців вивести на озеро і освіжити, що і вчинено. О 17.00 була вечірня, потім вільний час і в 19.15 - вечеря. Вечором відбувались спільні дебати на тему монашества, відносин з дівчатами, вибору життєвої дороги і т.п. Після вечірніх молитов всі спробували заснути і відбулось це моментально.

На наступний день все було подібно, з тією однак відмінністю що нас стало на 2 менше, бо декотрих забрали батьки... (не витримали чи що?) Тішусь що нам не було легко з юнаками, а ще більше тішить що декотрим сподобалась динаміка життя монастиря, мовили що тут все за розпорядком і тому "напряжно".

Слава Ісусові за Базарних хлопців, спробую їх не забути. (Юстиніан ЧБМ)