Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
08 листопада 2019

Зустріч францисканських настоятелів у Більшівцях

Від 5 до 8 листопада у відпустовому Санктуарії Матері Божої параманної що знаходиться у с. Більшівці відбулась зустріч францисканських настоятелів з усієї України.

На зустріч прибули францискани, які є настоятелями монастирів 3 гілок нашого Чину (Ордену): францискани (OFM), францискани-конвентуальні (OFMconv.) та францискани-капуцини (OFMcap.) Окрім настоятелів монастирів були присутні і вищі настоятелі кожної гілки.

Організатором зустрічі виявився о. Даниїл Ботвіна OFM – провінціал францисканської Провінції святого архангела Михаїла, котрий надав зустрічі і братерський, і формаційний характер.

Особливим гостем зустрічі був о. Цезаре Ваяні OFM – секретар у справах формації та студій Чину (Ордену) Братів Менших (OFM), котрий виголосив 4 конференції присвячені ролі, правам і обов’язкам настоятеля францисканського монастиря.

Атмосфера зустрічі була напрочуд братерська а тому і позитивна, бо брати мали можливість ділитись своїм досвідом, проблемами і успіхами, переживаннями і радощами. Мабуть ми мало що запам’ятаємо із сказаного, але напевне не забудемо нових обличь і здорового духа, який нас об’єднував.

P.S. На початку зустрічі присутній був між нами і єпископ Едвард Кава OFMconv., котрий скріпив присутніх Словом Божим благословив усе наше братерство на добрі плоди.

Повідомив о. Юстиніан Городечний ЧБМ