Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)
01 липня 2012

Молодіжні реколекції в Зборові

З 29 червня по 1 липня молодь церкви св. ап. Петра мала нагоду побувати на реколекціях у Зборові. Нас гостинно прийняли сестри Непорочного Серця Матері Божої Фатімської, в яких ми і замешкали на час духовної віднови.

Програма першого дня включала в себе конференцію на тему «Бути святим в миру», вечірню та Божественну Літургію в монастирській каплиці. Усі присутні отримали завдання богословського опису образу Матері Божої Фатімської в каплиці сестер, як виявилось на другий день розважання були дуже глибокі і зворушливі.

Другий день розпочався з утрені та Служби Божої, після сніданку – конференція, де о. Юстиніан розповідав як людина дозріває в Бозі через Святе Письмо. Після обіду – доволі часу, щоб зробити іспит сумління і посповідатися. На вечірню ми йшли у храм Блаженних новомучеників українського народу, які були проголошені Святішим Отцем Іваном Павлом ІІ під час візиту в Україну. Вражає в церкві інтер’єр — камінь та залізо. «Залізо було інструментом вбивства, несло смерть, тортури для людей, а тепер холодний метал перетворюється в те благородне, що несе славу Богові, користь і радість людям», – пояснив настоятель о. Тадей.

Наприкінці дня – Адорація Пресвятих Тайн та молитва прослави. Ми раділи, співали, роздумували про Доброго Батька; Бога, який є Любов!

Святковий недільний день завершив час перебування на реколекціях. Скріплені на дусі, ми дізналися, бо пригадали приклад віри Авраама, Давида, Іллі, матері братів Макавейських. Разом із самарянкою кинули глек з водою, бо віднайшли Джерело води живої. У святого Франциска вчилися радіти і вчинками підтверджувати приналежність до Христа! На Славу Божу.

Приготувала Оля – парафіянка церкви св. Петра.


От власне над цим чудовим образом медитували молоді люди і видобували із свого нутра Божий світ.