Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Парафіяльні оголошення

Парафіяльні оголошення на 3.12 - 10.12.2017 р. Б.

Бажаючим охрестити своїх дітей просимо звертатись принаймні за тиждень до самого Хрищення у захристію нашого храму. Записати до Святої Тайни повинні батько або мати дитини, при собі в час запису потрібно мати свідоцтво про гародження дитини.

В справі отримання Святої Тайни Подружжя слід звернутись за 3 місяці до Таїнства. Записуватись можна лише в присутності двох наречених. (Номер телефону парафії (3265) 4-63-00. Питатись адміністратора храму - о. Мойсея Левка ЧБМ

При нашому монастирі функціонує кухня для бідних, кому потрібна допомога просимо звертатись.

Бажаючі можуть приступити до Святої Тайни Покаяння поза богослужіннями, вистарчить попросити брата фіртятнина щоб закликав до сповідальні храму священика.

На фірті монастиря можна придбати "Різдвяну свічку", календарі від патріаршого собору в Києві та екологічні календарі з афоризмами патр. Любомира Гузара.

З благословення о. адміністратора Мойсея Левка, в парафії проводиться акція "Святий Миколай для сиріт", бажаючі можуть скласти свої пожертви на фірті монастиря або ж від найближчої неділі у спеціальну скриньку в храмі.

Починаючи від цієї пятниці у нашому храмі можна буде щомісяця (у І-шу пятницю) користати із Святої Тайни Сповіді напротязі цілого дня. Отці сповідатимуть 12 годин підряд від 7.00 до 19.00.

Молодь нашої парафії організовує "Майстерню Святого Миколая", детальна інформація на фірті (прохідній) нашого монастиря.

Складаємо подяку парафіянам, прихожанам і доброчинцям за спільну молитву і пожертви на церкву і монастир. Нехай Бог дарує вам свій мир і добро!