Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

Парафіяльні оголошення

Парафіяльні оголошення на 16.09. - 23.09.2018 р. Б.

Бажаючим охрестити своїх дітей просимо звертатись принаймні за тиждень до самого Хрищення у захристію нашого храму. Записати до Святої Тайни повинні батько або мати дитини, при собі в час запису потрібно мати свідоцтво про гародження дитини.

В справі отримання Святої Тайни Подружжя слід звернутись за 3 місяці до Таїнства. Записуватись можна лише в присутності двох наречених. (Номер телефону парафії (3265) 4-63-00. Питатись адміністратора храму - о. Мойсея Левка ЧБМ

При нашому монастирі функціонує кухня для бідних, кому потрібна допомога просимо звертатись.

У нашому храм знаходиться Книга тверезості, заохочуємо вписуватись до цієї книги (особливо в позапостні періоди) тих, котрі прагнуть вести тверезий спосіб життя. Можна вписуватись тим котрі прагнуть жертвувати свою тверезість за алкозалежних родичів і знайомих. Вписатись до книги можна мінімум на місяць а максимум на 1 рік після благословення священика і складення стосовної присяги.

Бажаючі можуть приступити до Святої Тайни Покаяння поза богослужіннями, вистарчить попросити брата фіртятнина щоб закликав до сповідальні храму священика.

У нашому храмі можна  щомісяця (у І-шу пятницю) користати із Святої Тайни Сповіді напротязі цілого дня. Отці сповідатимуть 12 годин підряд від 7.00 до 19.00.

У нашому Храмі з'явилась нова сповідальниця, при вході з лівої сторони, тому просимо туди приступати до Святої Тайни Покаяння.

В нашій церкві освячено новий іконостас, престол і хресну дорогу. Дякуємо владиці Володимиру за освячення, усім майстрам за працю та жертводавцям за пожертви.

Складаємо подяку парафіянам, прихожанам і доброчинцям за спільну молитву і пожертви на церкву і монастир. Нехай Бог дарує вам свій мир і добро!