Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

НОВИНИ ПАРАФІЇ СВ. АП. ПЕТРА

19 жовтня 2016

Зустріч вищих настоятелів та синкелів монашества на нашій парафії

Зустріч синкелів монашества та вищих настоятелів чоловічих і жіночих Чинів, Згромаджень і монастирів Української Греко-католицької Церкви

В тернопільському монастирі оо. Францисканів 18 жовтня відбулась зустріч синкелів в справах богопосвяченого життя а також вищих настоятелів чоловічих і жіночих чернечих спільнот Української Греко-католицької Церкви.

Очолив зустріч і виголосив вступне слово преосвященний владика кир Михаїл Бубній ЧНІ — голова патріаршої комісії в справах богопосвяченого життя, присутнім був також преосвященний владика кир Володимир Груца ЧНІ — синкел в справах богопосвяченого життя у львівській архиєпархії.

Зустріч розпочалась Божественною Літургією у монастирському храмі святого апостола Петра, яку відслужив преосвященний владика кир Михаїл Бубній ЧНІ при участі настоятелів і вірних парафії.

Засідання богопосвячених осіб розпочалось о 10:00 і основною темою зустрічі було: “Ефективне служіння і співпраця між спільнотами богопосвяченого життя та єпархіяльним єпископом.” В рамках даної теми виголошено дві доповіді, перша доповідь на тему “Сучасні виклики богопосвячених спільнот у світлі інструкції II servizio dell`autorità e l`obbedienza “Служіння влади та послуху” - о. Теодор Маціпула ВС, та друга доповідь на тему: “Канонічна візитація інститутів богопосвяченого життя — Єпархіяльним єпископом, синкелом у справах монашества, власним настоятелем” - отець доктор Микола Слободян. Після виголошення доповідей тривала дискусія, взаємне ділення досвідом, свідчення.

У завершальному слові преосвященний владика кир Михаїл Бубній подякував усім богопосвяченим особам за активну участь у житті Церкви, зокрема за святкування дня богопосвячених осіб в патріаршому Соборі у Києві та уділив присутнім своє архиєрейське благословення.