Українська Греко-католицька Церква | Францискани греко-католики
Чин Братів Менших (Фундація Всіх Святих Серафимського Чину)

НОВИНИ ПАРАФІЇ СВ. АП. ПЕТРА

17 лютого 2017

Священичі свячення отця Тараса Починка ЧБМ

На свято Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа, 15 лютого у храмі святого апоcтола Петра мала місце визначна подія, отець диякон Тарас Починок прийняв священичі свячення від владики кир Ніла Лущака ЧБМ.

Божественну Літургію очолив вищезгаданий єпископ-помічник Мукачівської Греко-католицької єпархії о 12.00. і під час проповіді побажав кандидату до свячень чистого і бездоганного священства.

На свято прибули гості із Польщі, отець Антонін Бжонкалік ЧБМ – архимандрит та отець Луцій Вуйтовіч ЧБМ – працівник Пенітенціарної Служби у Ватикані, брати з монастирів що в Ужгороді, Золочеві, Нижньому Бистрому, були також присутні і батьки та родичі о. Тараса та чисельно зібрані парафіяни і прихожани храму святого апостола Петра в Тернополі.

Після Служби Божої о. Тарас Починок подякував Богові за дар священства, владиці за уділення свячень і молитву, архимандриту за допущення його до свячень, братам за молитву, батькам за дар життя і всім присутнім за молитву.

Отець Тарас 26 лютого в храмі Святого апостола Петра Служитиме свою першу святу Літургію і уділятиме перше священиче благословення роздаючи при цьому образки. Запрошуємо!